درباره ما

شرکت فناوران خبره لوتوس

 

داستان ما …

شکل گیری

هسته اصلی این تیم در سال ۹۴ و با حضور کارشناسانی با تجربه کار در حوزه معماری سازمانی و مدیریت فرآیندها شکل گرفت که همگی بر روی پیاده سازی سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا BPMS متمرکز شدند و با انجام پروژه های مختلف و متنوع و کسب دانش و تجربه از شکست ها و موفقیت های به دست آمده در حال حاضر در معتبرترین سازمان های کشور مشغول به کار هستند و آماده به اشتراک گذاری یادگرفته های خود و همکاری با سازمان های مختلف در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار میباشد.در ادامه جهت انجام پروژه های سازمان ها در سال ۹۹ اقدام به تشکیل شخصیت حقوقی با نام فناوران خبره لوتوس نمودیم تا بتوانیم خدمات شایسته تری را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم.تیم ما یک تیم چابک و متعهد در زمینه تحلیل و پیاده سازی فرآیند ها در بستر نرم افزار های BPMS و RPA می باشد..هدف ما توسعه فرهنگ فرآیند محوری در سازمان های ایرانی است.

در ارتباط با RPA

چیست؟ RPA

اتوماسیون روباتیک فرایند یک فناوری نرم‌افزاری است که ربات‌ها را در فرایندهای روزمره و خسته‌کننده جایگزین انسان‌ها می‌کند. RPA به کمک واسط کاربری خویش تعریف به صورت خودکار داده‌ها را دریافت می‌کند و واکنش مناسب را از طریق چندین سیستم عمل کننده اتخاذ می‌کند. از مهم‌ترین مزیت‌های این فناوری عدم نیاز به دانش برنامه‌نویسی و فنی است بنابراین متخصصان غیر فنی می‌توانند با پیکربندی ربات‌ها از طریق واسط کاربری کاربر پسند از توانمندی‌های آن در چالش‌ها و نیازمندهای خود استفاده کنند.

مزایای اتوماسیون فرایند رباتیک چیست؟

به طور کلی RPA با خودکارسازی و بهینه‌سازی وظایف، افزایش کیفیت کار و کاهش خطا و ریسک در فرآیندها، بهره‌وری را در کسب و کار افزایش می‌دهد. در ادامه مزایای RPA را با معرفی موارد مختلف  بررسی کرده‌ایم.

کاهش هزینه

ربات‌های RPA قادرند هزینه‌ انجام فعالیت‌ها را تا 80 درصد کاهش دهند. طبق آمارها اکثر شرکت‌هایی که از اتوماسیون فرایند رباتیک استفاده کرده‌اند، توانسته‌اند به بازگشت سرمایه مثبت برسند.

قدرت انطباق پذیری بالا

با استفاده از RPA ، هر فعالیتی که ربات‌ها انجام می‌دهند مانیتور می‌شود. بنابراین شما بر آن‌ها کنترل کامل خواهید داشت. همچنین می‌توانید انطباق‌پذیری آن‌ها با قوانین کسب و کار خود را یکپارچه کنید، که انجام این کار ریسک را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

دقت بالا

ربات‌های سیستم RPA طوری برنامه ریزی شده‌اند که فعالیت‌ها و قوانین مورد نظر شما را با دقت، بدون اشتباه و به طور کامل اجرا کنند. خوب است بدانید ضریب خطای ربات‌های RPA «صفر» است و آن‌ها همیشه بی خطا و منطبق با قوانین عمل می‌کنند.

افزایش سرعت

با وجود استفاده از RPA، کارکنان سازمان از کارهای تکراری و وقت‌گیر خلاص می‌شوند. سیستم RPA این کارها را کاملا درست و با سرعت بسیار زیاد انجام می‌دهد. به این ترتیب کارمندان فرصت دارند به کارهای مهم‌تری بپردازند. این فرایند بهره‌وری را در سازمان به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

خدمات ما برای مشتریان

Uipath Studio

تحویل نرم افزار Uipath Studio به مشتریان

آموزش 

برگزاری کلاس آموزشی برای مشتریان

Orchstream

توانایی پیاده سازی Orchstream

هسته اصلی این تیم در سال 94 و با حضور کارشناسانی با تجربه کار در حوزه معماری سازمانی و مدیریت فرآیندها شکل گرفت که همگی بر روی پیاده سازی سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا BPMS و RPA متمرکز شده اند.

خدمات ما

ارتباط با ما

صفحات اجتماعی ما